
The Story











Specifications
| Model No. | G274K |
| Screen Size | 27 inch |
| Resolution | 3840x2160 FHD |
| Refresh Rate | 160Hz (DP1.4), 160Hz (HDMI2.0) |
| Panel Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Response Time | 1ms MPRT |
| Viewing Angle | 178°/178° (CR≥10) |
| Color | Black |
| Ports | HDMIx2, DPx2, Audio Outx1 |
| Speaker | No |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description











Specifications
| Model No. | G274K |
| Screen Size | 27 inch |
| Resolution | 3840x2160 FHD |
| Refresh Rate | 160Hz (DP1.4), 160Hz (HDMI2.0) |
| Panel Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Response Time | 1ms MPRT |
| Viewing Angle | 178°/178° (CR≥10) |
| Color | Black |
| Ports | HDMIx2, DPx2, Audio Outx1 |
| Speaker | No |






















