
$139.99
Z-EDGE UG25S 300Hz IPS Gaming Monitor, FHD 1920x1080—
$139.99
The Story










Specifications
| Brand | Z-Edge |
| Manufacturer | Z-Edge |
| Model No. | UG25S |
| UPC | 815895021944 |
| Screen Size | 24.5 inch |
| Resolution | 1920x1080 FHD |
| Refresh Rate | 300 Hz |
| Display Type | LED |
| Mounting Type | Wall Mount Standard 75x75mm (Not included) |
| Response Time | 5ms |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS panel |
| Viewing Angle | 178°/178°(CR≥10) |
| Color | White |
| Ports | HDMI x2, DP x2, Audio x1 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description










Specifications
| Brand | Z-Edge |
| Manufacturer | Z-Edge |
| Model No. | UG25S |
| UPC | 815895021944 |
| Screen Size | 24.5 inch |
| Resolution | 1920x1080 FHD |
| Refresh Rate | 300 Hz |
| Display Type | LED |
| Mounting Type | Wall Mount Standard 75x75mm (Not included) |
| Response Time | 5ms |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS panel |
| Viewing Angle | 178°/178°(CR≥10) |
| Color | White |
| Ports | HDMI x2, DP x2, Audio x1 |




















