
Original: $169.99
-65%$169.99
$59.50The Story
Specifications
| Brand | Z-EDGE |
| Model No. | UG27S-White |
| Screen Size | 27 inch |
| Resolution | 1920x1080 FHD |
| Refresh Rate | 300Hz |
| Display Type | VA |
| Mounting Type | Universal Mount 100X100mm (Not included) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Response Time | 1ms (MPRT) |
| Viewing Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Color | Black |
| Ports | HDMIx2, DPx2, Audio Outx1 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Specifications
| Brand | Z-EDGE |
| Model No. | UG27S-White |
| Screen Size | 27 inch |
| Resolution | 1920x1080 FHD |
| Refresh Rate | 300Hz |
| Display Type | VA |
| Mounting Type | Universal Mount 100X100mm (Not included) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Response Time | 1ms (MPRT) |
| Viewing Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Color | Black |
| Ports | HDMIx2, DPx2, Audio Outx1 |




















