
The Story



| Brand | Z-EDGE |
|---|---|
| Model No. | UG34W |
| Screen Size | 34 inch |
| Resolution | 3440 x 1440 WQHD |
| Refresh Rate | 165Hz |
| Display Type | IPS |
| Mounting Type | Universal Mount 75X75mm (Not included) |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Response Time | 1ms (MPRT) |
| Viewing Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Color | Black |
| Ports | HDMIx2, DPx2, Audio Outx1 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description



| Brand | Z-EDGE |
|---|---|
| Model No. | UG34W |
| Screen Size | 34 inch |
| Resolution | 3440 x 1440 WQHD |
| Refresh Rate | 165Hz |
| Display Type | IPS |
| Mounting Type | Universal Mount 75X75mm (Not included) |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Response Time | 1ms (MPRT) |
| Viewing Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Color | Black |
| Ports | HDMIx2, DPx2, Audio Outx1 |























